Projekt graficzny scenografii na potrzeby eventu

Nasze zadanie było jasno określone - przygotowanie scenografii sali konferencyjnej na potrzeby eventu dla marki Nescafe. Od scenografa dostaliśmy zadanie zmiany sali konferencyjnej na wnętrze statku kosmicznego, którym w roku 2314 będą podróżować uczestnicy spotkania. Ciekawe i niecodzienne zlecenie, sprawiło nam dużo przyjemności podczas tworzenia projektu graficznego scenografii. 

Druk banerów

Wielkoformatowe wydruki pokrywające wszystkie ściany to również nasze dzieło. Druk banerów, wysokiej jakości farbami UV, o łącznej powierzchni ponad 100m2. Od uczestników spotkania wiemy, że całość zrobiła wielkie wrażenie. Kosmonauta z kubkiem Nescafe jest do dziś na wielu zdjęciach z imprezy. Po zakończeniu konferencji, ten charakterystyczny element scenografii, został wycięty i podobno znajduje się w biurze jednego z dyrektorów.

Projekt graficzny zaproszeń dla uczestników eventu

Na potrzeby tak ciekawego wydarzenia przygotowaliśmy również zaproszenie dla uczestników. Ponieważ całe wydarzenie miało być podróżą w przyszłość, zaproszenie było w formie biletu na statek kosmiczny. Zajęliśmy się również drukiem zaproszeń. Wysokiej jakości materiały i folia soft touch, sprawiły że zaproszenia były miłe nie tylko dla oka.

Projekt graficzny scenografii - cena

Ponieważ każde zadanie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena jest zawsze ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.

Projekt graficzny scenografii na potrzeby eventu

Projekt graficzny banera na potrzeby eventu

Projekt graficzny scenografii na potrzeby eventu

Projekt graficzny zaproszenia


Przykładowe prace